top of page
  • Kocaeli Kombi Taşıma olarak, müşterilerimiz tarafından aranılan bir hizmet sunuyoruz. Google veya diğer sosyal medya platformları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Kocaeli Kombi Taşıma Uzman ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve kombi sorunlarını çözmek için her zaman hazırdır. Böylece, kombinizi rahat ve verimli kullanabilirsiniz. Her gün sizlere hızlı bir şekilde cevap veriyoruz ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz.

Isıtıcı Kontrolü

KOCAELİ KOMBİ TAŞIMA

KOMBİ MONTAJ VE KOMBİ TAŞIMA HİZMETİ

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

kredi_kartı_klimacı.png

KOCAELİ KOMBİ TAŞIMA

  • Kocaeli Kombi Taşıma Servisi hizmetlerinden yararlanmak için 0 553 082 96 69 numaralı telefon veya www.Kocaelikombiciservisi.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kombi Montaj sırasında yapılması gereken en önemli işlem, montaj öncesi bakımların yaptırılmasıdır. Her cihazda olduğu gibi, düzenli bakım ve arıza tespitleri, kombinizin ömrünü uzatır ve performansını arttırır.

Sıcaklığın Ayarlanması

KOMBİ SERVİS HİZMET
TEKLİFİ ALIN!

KOCAELİ KOMBİ TAŞIMA FİYATLARI

  • Kocaeli Kombi Taşıma fiyatları, kombinizin büyüklüğüne ve sökülüp takılması gibi faktörlere göre değişebilir. Kombi Servis fiyatlarımız 350 TL ile 500 TL arasında değişebilmektedir.

  • Kombi Taşıma Servis Hizmetlerimiz nasıl süreçten geçmektedir merak ettiniz mi?

1.

Müşterilerimiz genellikle kombi temizliği yaptırmak istediklerinde  Google veya arama motorlarında “Kocaeli kombi servisi” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan kombi servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Kombi servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya bir saat öncesinde müşterimiz telefonla iletişime geçilerek kombinin arıza durumlarına göre müşterimizin kombisi açık veya kapalı bulundurulması gerektiği şeklinde talimatları vererek teknik personelimizin kombi arızasının tespitini kolaylaştırmaktadır.

4.

Teknik personelimiz zamanında randevu adresine gelir ve öncelikle cihazın mevcut konumunda bakım ve onarımı sağlanmaktadır.

5.

Kocaeli kombi servisi olarak yapılan tüm bakım,onarım, arıza veya yıllık periyodik hizmetlerin hepsi garanti kapsamındadır.

6.

Teknik personelimiz tarafından kombinizin onarımı için  gerekli olan yedek parça siparişleri verilecekse yedek parça siparişleri verilerek işlemler sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7.

Sipariş edilen yedek parça, kombi servisimize ulaştığında tekrar müşterimiz ile iletişime geçerek randevu tarihi belirlenir ve kombi arızasının giderilmesi için uzman teknik personelimiz tarafından kombi onarımı tamamlanır.

bottom of page